Marcela Vyskočilová

Květové esence

Australské květové esence jsou kapky s výtažky z rostlin rostoucích na území Austrálie. Celý systém obsahuje 69 rostlin a je neustále rozvíjen. Jsou velice jemným a zároveň silným způsobem, jak pracovat na našich tématech. Používáním esencí se vyčistí negativní vzorce uložené hluboko v našem podvědomí a vytvoří se prostor pro nové harmonické nastavení člověka. Pracují nejdříve na psychické a mentální úrovni a následně ve fyzické rovině.
Objevitelem esencí je Ian White, který již 30 let připravuje osobně mateřské tinktury z jednotlivých rostlin. Ian White pochází z rodiny s dlouhou bylinkářskou tradicí a jeho práce vychází a navazuje na tradiční léčitelství původních obyvatel Austrálie. Mateřské tinktury se připravují v různých lokalitách Austrálie podle místa, kde lze dané druhy najít.
květové esence - Marcela Vyskočilová

Pro používání esencí je velice důležité respektovat individualitu a osobnost každého jednotlivce. Nejvhodnějším způsobem, jak pracovat s esencemi, tak aby přinášely maximální užitek, je nechat si namíchat užívací lahvičku na míru, protože příčina stejného problému i reakce na něj je u každého člověka jiná, a proto je vhodná i jiná kombinace esencí. Esence lze s úspěchem používat i u našich zvířecích mazlíčků. 

květové esence - Marcela Vyskočilová
Jejich použití je široké – poradí si se strachy, úzkostmi, nespavostí. Zvládnou zharmonizovat celý endokrinní systém, jednotlivé orgány v těle, pročistit tělo a zbavit parazitů a plísní. Zpracovávají a uvolňují různé blokády a přesvědčení, kvůli nimž se nám nedaří určité oblasti našeho života posunout a změnit tak, jak bychom chtěli a potřebovali, chrání a čistí naše energetické pole před nežádoucími vlivy a všudypřítomným škodlivým záření atd. Australské esence jsou používány ve více než 50 zemích světa. Velice oblíbené jsou např. v Itálii, Švýcarsku, Anglii, Japonsku.

Esence je možné nechat si namíchat osobně nebo poslat poštou. Jsou míchány samostatně nebo jako součást kineziologického odblokování.

certifikát květové esence - Marcela Vyskočilová
certifikát květové esence - Marcela Vyskočilová

R

eference

Reference

„Australské esence vřele doporučuji úplně každému. Mám sedmiletou dceru, která v loňském roce nastoupila do první třídy. Bylo to pro ni něco nového. Chviličku se těšila, a když přišel ten den, kdy měla nastoupit do školy, přišel strach. Právě v tuto chvíli jsem neváhala a poprosila paní Marcelu o pomoc. Namíchala dceři esence. Během prvního a druhého týdne se vše uklidnilo. Dcera si začala bez problémů věřit a těšila se do školy.” 

„Mám 5-tiletou fenu, která se v poslední době začala chovat jinak, než jsem zvyklá. Při návštěvě veterináře se přišlo na poruchu slinivky, hodně zhubla. Měla zůstávat v klidu, což nebylo možné dodržet. Byla neklidná, nedokázala chviličku spočinout. Zkoušela jsem vše, víc se jí věnovat, nic nepomáhalo. Oslovila jsem paní Marcelu, zda je možné esence použít i pro zvířata. Po namíchání esencí se během 10 dnů vše upravilo. Fenka se zklidnila, váha se upravila a vše začalo fungovat jako dříve. Nyní už je vše zase v pořádku.” 

Z. S.

„Je mi 54 let. Už delší dobu bojuji s úzkostnými stavy, brněním končetin, bolením žaludku a nepříjemnými pocity. 9 let jsem na cipralexu a lexaurinu. Léky pomohou na chvíli. Spíše otupí, než pomohou. V tomto nelehkém období karantény se mé problémy ještě zhoršily. Na doporučení jsem navštívila paní Marcelu Vyskočilovou. Po konzultaci mi připravila kapky z australských esencí, které mi velice pomohly. Již po týdnu užívání zmizelo brnění končetin a bolesti žaludku. Jsem ráda, že jsem to vyzkoušela. Jen lituji toho, že jsem to neudělala dříve!!! Všem opravdu od srdce doporučuji.”

Z. V.

„Esence používám k uvolnění napětí a k lepšímu spánku, celkovému zklidnění přechodových potíží a strachu z bolesti břicha, které mě budí v noci. Po užívání jsem klidnější, noční návaly se zmírnily, lépe spím. Vřele doporučuji.”

J. R.