Marcela Vyskočilová

Kineziologie One Brain (Three in One Concepts)

Kineziologie One Brain (Three in One Concepts) je metoda, která pomáhá identifikovat a uvolnit emocionální stres, který je příčinou našich současných problémů v oblasti psychiky, fyzického zdraví či vztahů.

Jsou to negativní zážitky z dětství, dospívání, dospělosti, ale i z období před porodem či po porodu, které se hluboce uložily do našeho podvědomí a často, aniž bychom si to uvědomovali, ovlivňují naše chování a vnímání v přítomnosti.

Náš mozek si je pamatuje a ve stresových situacích se objevují např. ve formě strachu, pocitu bezmoci, neschopnosti, apatie, bolesti či jiných fyzických obtíží.

Uvolněním a pochopením tohoto stresu ztrácejí tyto zkušenosti schopnost ovlivňovat náš život, můžeme pak v přítomnosti uskutečňovat nové volby a měnit pozitivně svou budoucnost. Základním nástrojem celého odblokování je kineziologický svalový test. Velmi vhodné je nechat si k odbloku namíchat užívací lahvičku na míru z Australských květových  esencí. Výborně dolaďuje a  doplňuje celý odblok. V rámci odbloku je rovněž  možné pracovat na potížích našich  zvířecích mazlíčků. 


K tématům mých klientů patří: úzkosti,  strach z výšek, strach z otevřených prostor, pomočování, alergie, nezdar v navázání partnerského vztahu, nemožnost otěhotnět, neschopnost řešit konflikty v partnerských či pracovních vztazích, vystupování na veřejnosti atd.

„Krize může být počátkem léčení.“

Wilhard Becker, Ulrich Schaffer

kineziologie one brain

R

eference

Certifikát Kineziologie One Brain

Reference

„S paní Vyskočilovou jsem měla několik sezení, konzultací. Její empatický a pozitivní přístup mi pomohl překonat počáteční rozpaky a zaměřit se na důvody, kvůli kterým jsem se rozhodla využít její služby. Společně jsme našly důvody mých úzkostí. Díky jejím službám se ze mě stala sebejistější, klidnější a zářivější žena.”

L. M.

„Dobrý den, paní Vyskočilová,

když jsem k Vám před lety zavítala já, v době kdy jsem si nevěděla rady se svými emocemi a dokázala jsem  jim, díky Vám,  porozumět a znovu najít ten správný směr, by mne vůbec nenapadlo u Vás hledat řešení mnohaletých problémů alergie mé dcery.
Vyzkoušely jsme vše. Dostupnou medicínu i alternativní metody. To dítě 10 let nepozřelo peckovité ovoce. Brala jsem to spíše jako další pokus.
Je duben, a přestože je dnes venku 5°C, vše a hlavně ta prokletá bříza kvete. Káťa letos nevzala jediný prášek, nedusí se, nesmrká, neteče jí z očí. A víte, co je nejúžasnější. Teď jsou u nás jablka na dennodenním jídelníčku. Nevím, jak to vše přesně funguje, ale pomohla jste nám postavit se problému čelem a vyřešit ho. Když ji vidím, jak si letos po tolika letech užívá být bez potíží venku, dokonce i zkřížená potravinová alergie vymizela, nemohu než děkovat.”

M. N.

„Chtěla bych paní Marcele poděkovat za super vlídný přístup a pochopení. Navštívila jsem kineziologii. Potřebovala jsem si urovnat myšlenky, a to se mi povedlo a dovedlo mě to ke změnám, které by mě před tím ani nenapadly. Vím, že každý člověk je nějaký, a po absolvování několika hodin u Marcely chápu, že i já jsem Člověk. Díky moc a těším se, protože „pořád se něco děje.”

P. Š.